» مطالب برای ماه 11 سال 1390

این دل برای روضه زهرا گرفته است

ماتم برای ام ابیها گرفته است

چشمم در انتظار اشک گدایی کند دریغ

قلبم برای غربت مولا گرفته است
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 924 نظرات: 0
--- 30 بهمن 1390
اخیرا برخی از افراد در رابطه با گرایش و تمایل این حقیر به نامزدی مشخص در شهر عزیزم " آمل " مطالبی را بیان و از حمایت این حقیر از وی سخن گفته اند لازم است مجددا و موکدا اعلام نمایم اینجانب به هیچ عنوان از نامزدی در آمل حمایت نکرده و به هیچ حزب و جبهه ای هم نامزدی را معرفی نکردم .
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 1 824 نظرات: 0
دراين زمان پرفريب

در اين زمانة غريب

دلم بهانه مي كند

وياد مي كند دلم

زروزهاي آشنا
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 930 نظرات: 0
برف مي بارد

برف مي بارد

هوا سرد است وسرما

سخت مي كوبد به بام خانه هاي كهنه

پتك بي ترحم را
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 941 نظرات: 0
چهره من زرد است

چهره من زرد است

چشم من باراني است

قلب من پر درد است
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 969 نظرات: 0
اندر حکایت این زمانه عجیب

خیلی وقتها دنبال شعری می­ گشتم که شرح برخی از حرفهای این دل خسته­ ام باشد حرفها و غصه­ هایی که بی­ وفایی و کم لطفی برخی­ها را برایم نهادینه کردند­ باشد. سعدی به دادم رسید و فریاد من را در گلستان پر از گل خوش بویش اینگونه بیان کرد :

کس نیاموخت علم تیراز من که مرا عاقبت نشانه نکرد
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 375 نظرات: 0
راستی کوی دوست آیا طالب دارد ؟ کسی قصد کوی دوست می کند چه کسی حاضر است یک قدم بر خویش نهد؟ امروز که این حرفها خنده دارد! خیلی ها روز نفسشان قدم نمی گذارند که هیچ اجازه نمی دهند حتی کسی به آنها انتقاد کند .
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 795 نظرات: 0
باورها ، چه باورهای پاکی و صادقی بودند شاید قبلها بوی یاس را می شنید و در فضای جامعه ، بوی یاس پخش می­شد و خریدار داشت­. عده ای برای خدمت کردن به خدا و خلقش سر از پا نمی شناختند اینها می شدند مسئولین یک کشور ، برای خدمت از همدیگر سبقت می­گرفتند خدا اولین کسی بود که آنها می­خواستند رضایتش را جلب کنند­.
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 624 نظرات: 0
چرا به عربستان می رویم ؟
این مطلب را در سال 1390 نوشتیم مدتی است پس از حرکات مشمئز کننده عربستان کثیف صلاح دیدم دوباره آن را در صفحه اول بگذارم ....
اخیراً شنیده ­ای عربستان و امارات در اظهار نظری جالب اعلام کردند که اگر آمریکا و اسرائیل به تأسیسات هسته­ ای ایران حمله کنند این دو کشور حمایت خواهند کرد ؟ و گفتند خیلی هم منتظر این امر هستند­ ؟ جالب است مرکز ثقل دین مبین اسلام که دو قطب مکه و مدینه را درخود دارد با اسرائیل و آمریکا که بارها و بارها اعتقادات ضد اسلام و حتی ضد دینی خود را اعلام کرده و بر آن سماجت هم داشته­اند هم دست می شود آنهم اینطور علنی !!
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 727 نظرات: 0