» مطالب برای ماه 03 سال 1392

اصلاح طلبانی در لباس اصولگرا
فقط چند ساعت به انتخابات بزرگ یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران باقی مانده است و این درحالی است که بسیاری از دلسوزان نظام در لایه های تشکیک و تردید به سر می برند و اینکه بالاخره جناح نزدیک تر به مصالح نظام چه می خواهند بکنند .
اصولگرایی ، اصلاح طلبی ، شایدهم اصولگرای اصلاح طلب !! واژه هایی که برای بعضی ها فقط سکوی پرتاب شده است
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 289 نظرات: 0
چرا هاشمي امد؟
در تاريخ انقلاب عظيم اسلامي ايران رخدادها و اتفاقات عجيبي،‌ ورق هاي كتاب تاريخ اين انقلاب را حجيم كردند، ‌اتفاقهاي تلخ و ناگوار كه بعضاً ‌غير قابل اجتناب بودند و ناگزير، و نمي شود كاري كرد و بسياري هم زاييده تفكرات و عملكردهاي ناصواب و نامبارك برخي ها. اينكه به صراحت بشود گفت تمام بلاها از جانب ابر قدرت امريكا و انگليس بر ما نائل مي شود و يا آن را به جريان مخالف خودمان در داخل منحصر كنيم خيلي خيلي، غير واقعي و گول زنك است.
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 358 نظرات: 0
مديريت فسيلي در كشور ما ايران كشوري بي نظير است هم از نظر ذخاير مادي و هم از نظر ذخاير معنوي چهار فصل در ايران زيبا و ديدني هستند و حتي به راحتي مي توان اذعان كرد كه مي شود ايامي كه در آن واحد هر چهار فصل در ايران بروز و ظهور داشته باشد. ايران كشوري است با ديدني هاي بسيار و شنيدني هاي فراوان، از ذخاير مادي آن كه بگذريم ذخاير معنوي اين كشور كهن به مراتب بيشتر و با اهميت تر از ذخاير مادي هستند.
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 642 نظرات: 0