در انتخابات جریان نامناسبی از بیرون و درون دولت مستقر راحمایت کرد
رسانه ای که بخواهد در طراز انقلاب باشد باید نظام و انقلاب اسلامی را خوب درک کند /هیئت مذهبی باید به هر اقدام مغایر جریان نظام اسلامی واکنش نشان دهد / جریان نامناسبی از بیرون و درون دولت مستقر را حمایت کرد همان جریانی که در سال 88 جلوی دولت مستقر صف آرایی کرد .
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 1 239 نظرات: 0
حسین جوادی شامگاه پنج‌شنبه در آیین رونمایی کتاب «حاجی بصیر» مجموعه قصه‌های زندگی شهید حاج حسین بصیر قائم‌مقام فرمانده لشگر 25 کربلا اظهار کرد: این سردار شهید از چهره‌های موثر و نقش‌آفرین در جنگ تحمیلی ایران اسلامی علیه رژیم بعثی بوده و حتی در جنگ‌های خارج از کشور نیز فعالیت بیشماری داشت.
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 063 نظرات: 0
در عرصه نظامی چون خون شهید و راه شهید در رگهای ماجاری بود قدرتمندانه ظاهر شدیم اما در عرصه اقتصادی نه
حسین جوادی:
در عرصه نظامی چون خون شهید و راه شهید در رگهای ماجاری بود قدرتمندانه ظاهر شدیم اما در عرصه اقتصادی نه
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 639 نظرات: 0
متن مصاحبه " راوی " با حسین جوادی معاون سابق فرهنگی هنری اداره کل ارشاد استان مرکزی

جوادی حدود 8 ماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد بعنوان معاون فرهنگی و هنری خدمت کرد. مصاحبه ای که در ادامه می آید نقطه نظرات ایشان درباره نقاط قوت و ضعف فرهنگ استان است و همچنین زوایای تاریک و روشن حاکم بر اداره ارشاد استان از زبان کسی که مدت 8 ماه در این اداره کل خدمت کرد و هم اکنون به عنوان فردی بیطرف، اما علاقمند به توسعه فرهنگ استان، اظهار نظر می کند.
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 2 662 نظرات: 0
سایت 6بهمن :  گفتگو با حسین جوادی یکی از بهترین مصاحبه های چند ماه اخیر ما بود.

هراز نیوز :بچه های ۶ بهمن مصاحبه ای را با معاون مدیر کل ارشاد استان مرکزی و البته رییس ارشاد سابق شهرستان آمل ترتیب داده اند که در زیر می خوانید :
سایت 6بهمن : گفتگو با حسین جوادی یکی از بهترین مصاحبه های چند ماه اخیر ما بود. نه به لحاظ شخص مصاحبه شونده، بلکه به خاطر صراحت لهجه ای که خاص حسین جوادی است و همچنین مطالبی که در این گفتگو بیان شد. همانند سال های دور بدون تعارف سخن می گوید و در عین حال به شدت اخلاقی است؛ به طوری که نام هیچ کسی را بدون پیشوند “آقا” خطاب نمی کند. حسابی از دست کارهای اخیر دکتر احمدی نژاد گلایه مند است
ادامه مطلب
نویسنده: حسین جوادی بازدیدها: 1 310 نظرات: 0