GameWin

ورود
عضویت | بازیابی رمز؟
دست در دست هم دهیم به مهر
دست در دست هم دهیم به مهر

دست در دست هم دهیم به مهر
این روزها حوادثی پیرامون خانه دوم هنرمندان می گذرد که بنده و قطعا تمامی دلسوزان فرهنگی شهر را به شدت مکدر کرده و می کند .
خودم هرگز اهل حواشی و حاشیه سازی نبوده و نیستم اعتقاد دارم هنرمندان عزیز خودشان اجازه ندهند که خانه دومشان دچار خسارت و خسران شود اگر نقص در آن هست صمیمی و بی پرده مطرح کنند و متذکر شوند و اگر نقاطی هم هست که باید حمایت صورت بگیرد از آن واقعا حمایت کنند.
هرچه هست در وضعیت فعلی هر آتشی شعله ور شود ، دودش به چشم هنرمندان می رود که باید در این خانه خودشان تنفس کنند و به حیات هنری خود ادامه دهند و اصلا این خانه متعلق به خودشان است .
به نظر حقیر ، هم رییس قبلی ارشاد میتواند و باید به این فضا کمک کند و اکنون که درجایگاه حمایتی است حمایت کند و می داند اگر ارشاد تضعیف شود قطعا زحماتشان نیز بی ثمر خواهد شد و هم رییس فعلی ارشاد که خودش از جنس هنرمندان است باید این بستر را بیش از پیش فراهم کند تا وضعیت بهبود یابد .از آن سو هم یقینا منتقدان ، قصد تخریب نداشته و دلنگرانی های خود را حال شاید کمی گزنده مطرح می کنند اما مسلما حاضرند به بهبودی اوضاع کمک کنند .
بهر صورت باز هم تاکید می کنم و دلسوزانه هم می گویم اگر نقاط ضعفی هست که قطعا وجود دارد چند برابر کردن آن و برای تخریب از آن بهره بردن به هیچ وجه نه خداپسندانه است و نه هنرمندانه . امید های هنرمندان بسیار خوب ، نجیب و ارزشمند آملی را به یاس و نا امیدی مبدل کردن غیر حرفه ای و غیر ارزشی است .

فرصت کار برای هنرمندان محدود است و کار زیاد ، حالا این فرصت ها به بحث های مختلف نباید سوزانده شود و از دست برود .
دست در دست هم دهیم به مهر
" خانه " خویش را کنیم آباد
نویسنده: حسین جوادی بازدید: 1 041 موضوع: دست نوشته ها و مقالات / دست نوشته ها نظرات: 0
نظرات: 0
کاربر گرامی، برای ارسال نظر در سایت عضو شوید.